Urlop z partnerem czy z kumpelą?

Wakacje z partnerem lub z przyjaciółką?
Gdy jesteś na wakacyjnej wycieczce, długiej podróży, czy innego rodzaju urlopie – z pewnością zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. Więc z kim wolisz podróżować? Twoja kochająca druga jedna druga lub Twoi wariaccy i humorystyczni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań należałoby rozważyć atuty oraz defekty.

kobieta zrelaksowana

Podróżowanie z kumpelą – walory
Jeśli wczasy są na plaży, na kempingu lub ewentualnie analogicznych okolicznościach – wiele ludzi kategorycznie wybiera podróż z przyjaciółmi, z jakimi mogą przeżyć wspaniałe przygody. Jest tak dużo ekscytujących oryginalnych rzeczy do odkrycia, a bardzo dobre jest to, iż macie takie same zamiłowania jakimś tematem. To również całe ogrom świetnego czasu na rozmowę w trakcie podróży. Możecie wymieniać się radami i sztuczkami – w końcu towarzysze są bardziej otwarci. Jest też mniej stresu, znacznie więcej swobody i znacznie bardziej spontanicznie.

Podróżowanie z partnerem – pozytywy
Dosadnych plusów jeżdżenia z partnerem zamiast z przyjaciółmi oczywiście nie trzeba z nikim omawiać i nikomu tłumaczyć. Mimo to w pewnych sytuacjach defekty takiego rozwiązania nie dla wszelkich są wystarczająco dosadne np. będąc na urlopach z przyjaciółką nie powinieneś cały czas martwić się o to, czy wyglądasz jak najlepsza wersja, zadbać o do perfekcji gładką skórę, czy bezbłędnie ułożone włosy. Masz prawo pozwolić sobie na znacznie więcej lenistwa. Ostatecznie niemniej jednak przyjaciółka nie zagwarantuje Ci tych gorących nocy oraz romantycznych momentów. Musisz sama w następstwie tego zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Tobie bardziej oraz w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.